Teenused

Pilv

Virtuaalserveri / Pilveserveri rent

Pakume rendiks üht või mitut virtuaalserverit, mille parameetrid ja ressursid saate ise valida.


Server Farm pilvelahendus

See teenus sobib teile, kui soovite kõrgkäideldavat süsteemi, mis on üles ehitatud mitmetest virtuaalserveritest või muudest komponentidest. Lahendus on võrreldav AWS, Azure ja Google Cloud pakkumistega (IaaS - infrastruktuur kui teenus). Selgitame ühiselt välja Teie vajadused ja ehitame sobiva lahenduse ning soovi korral jääme seda ka edaspidi monitoorima ning hooldama.


Privaatpilv

Kas vajate rätseplahendusena üles ehitatud privaatpilve, mis toimiks täiesti iseseisva süsteemina (tehnoloogia näited: OpenStack, CloudStack, Proxmox, Kubernetes, CEPH, DRBD jms)? Saame siduda tehtud lahenduse VPN- või otseühenduse abil Teie kontori või teise serveriruumiga.

Server

Serverimajutus

Serverimajutus on sobiv lahendus, kui Teil on juba olemas serverid, mida soovite serveriruumis turvaliselt majutada. Kui servereid on rohkem kui kolm, on tõenäoliselt soodsam rentida osa seadmekapist.


Seadmekapi rent

Teil on suurem hulk servereid või muid seadmeid ning soovite neid turvaliselt majutada? Meilt on võimalik rentida erinevas mahus kapiruumi vastavalt Teie vajadusele.


Äriklassi privaatserver

See lahendus sobib Teile suurepäraselt kui te ei soovi virtuaalserverit, kuid ei taha ka ise servereid soetada või tegeleda nende haldamisega. Fikseeritud kuutasu eest saate rentida Server Farmist Teile sobivas seadistuses võimsa ja töökindla DELL brandiserveri.

Kõiki teenuseid on võimalik valida:

Manageeritult - pakume operatsioonisüsteemi (Linux ja Windows) täishaldust ning 24/7 monitooringut. Teie IT-teenused on ekspertide hoole all.
Manageerimata - kui Teil on endal vastav pädevus olemas ja meilt vajate ainult serveriruumi töös hoidmist.