Meist

Serverite eksperdid

Server Farmi eesmärk on pakkuda Teile kõrgekvaliteedilist serveriruumi ja personaalset teenindust. Aitame Teid hea meelega nii teenuse alustamise kui selle hilisema töös hoidmisega. Meie vilunud meeskonnaliikmetel on tugev IT taust ning seetõttu usume, et teame, kuidas pakkuda Teile tõeliselt head teenust.

_MG_0201_cropped

SIIM VAHTRE

Siim on terve elu tegelenud Linux serverite, võrgunduse ja tarkvaraarendusega ning tal on üle 15 aasta professionaalset kogemust.
IMG_2398_cropped_2

MARKO KUTSER

Marko on töötanud aastast 2002 võrgunduse, side ja telekommunikatsiooni valdkonnas ning kasvatanud nullist üles märkimisväärse suurusega sideettevõtte.
_mg_0149_50097492936_o_cropped

RAIT MARKEN

Raidil on kõrgharidus ärijuhtimises ning ta on tegelenud mitmete erinevate äridega. IT-maailmas on ta tegutsenud alates 2001. aastast.

_mg_0181_50097497866_o_cropped

CARL-ERIC SÄREL

Carl on tõeline serverite entusiast. Ta tunneb serverite hingeelu läbi ja lõhki ja teeb oma tööd kiirelt ja efektiivselt ning on alati sõbralik.

Lisaks on meil tugev koostöövõrgustik mitmete ettevõtetega, et saaksime pakkuda parimat võimalikku teenust ka siis, kui meie tuumikmeeskonnal vastav oskus puudub.

TULE VAATAMA

Tekkis küsimusi? Oma silm on kuningas – lepime aja kokku serveriruumi külastuseks.