Privaatserverite rent

Äriklassi tasemel privaatserverid

Privaatserver (dedicated server) sobib Sulle ideaalselt kui soovid hoida kokku serveri soetuskuludest ja ei soovi tegeleda riistvara haldamisega, kuid siiski tahad täielikku kontrolli ja jõudlust, mida pilveserveri ja virtuaalserveri lahendused ei paku. Fikseeritud kuutasu eest saad rentida Server Farmist sulle sobivas seadistuses võimsa ja töökindla serveri.

SLA GARANTII

Raudvara eest vastutame täielikult meie. Kõikidest serveritest on meil laos asendus olemas ja tõrkuva serveri või komponendid saame vajadusel kiiresti asendada. Reageerime 24/7/365

100% KONTROLL

Kaughaldus (konsool, toitelüliti, virtuaalne ketas) on hinna sees kõikidel pakettidel. Saad serverit kontrollida kõikide aspektide osas mugavalt, laua tagant lahkumata. Kui peaks olema mingile erisoovile (nt füüsiline kaabel kahe serveri vahel) siis võta ühendust ja teeme selle ise kiirelt ära.

TÖÖKINDLAD SERVERID

Kasutame ainult kvaliteetseid DELL äriklassi servereid koos dubleeritud komponentidega, et tagada äriklassile sobilik töökindlus ja jõudlus. Kõik konfiguratsioonid oleme ise läbi testinud ja veendunud nende kvaliteedis.​

Privaatserver

  • Serveri füüsilisel tasandil on 24/7 monitooring, operatsioonisüsteem on kliendi hallata.
  • Sobib ideaalselt, kui ei taha tasulist OS'i hooldust meie poolt ja tahad täielikku kontrolli kõikide nüansside üle.
  • Linux, Windows või muu Sinu poolt valitud operatsioonisüsteem.

Manageeritud privaatserver

  • Serveril ja operatsioonisüsteemil on 24/7 hooldus ja monitooring meie poolt.
  • Täiesti muretu: oled vabastatud kõikide serveri tehniliste nüansside peale mõtlemisest ja saad keskenduda täielikult oma ärile. Sinu andmed on turvaliselt ja hoolega hoitud.
  • Linux operatsioonisüsteem.